Global Ukraine

Україна в мексиканському медіапросторі: перший місяць 2017 року

15

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор:  Андрій Рижков (Andrii Ryzhkov)

У цій розвідці йдеться про імідж України, що сформувався в медійному просторі трьох мексиканських видань за перший місяць нового року. Отже, «Ель Універсаль» згадав нашу державу у 20 матеріалах, «Ла Хорнада» – у 13 статтях, а «Міленіо» – у 11 публікаціях. Ось таким чином статті розподілилися за рубриками.Screenshot_1

Цього місяця «Міжнародні відносини» за кількістю матеріалів поступаються рубриці «Спорт». Подібне зменшення публікацій в першій із зазначених категорій, мабуть, можна пояснити затишшям, пов’язаним із незавершеністю процесу трансферу влади в США – країні, що є одним з важливих гравців на світовій політичній арені. Про сентимент аналізованих статей кожної з трьох газет можна дізнатися з наступного графіка.Screenshot_2

Як бачимо, нейтральний фон є домінантним у всіх виданнях. Єдина стаття «Ель Універсаль» з позитивним сентиментом міститься в рубриці «Культура». З огляду на одноманітність емоційної складової контенту, звернемося безпосередньо до аналізу змісту інформації про Україну в трьох аналізованих газетах.

Читайте за темою: Мексиканська преса про Україну в грудні 2016 року

Загалом в рубриці «Міжнародні відносини» згадки про Україну лунають здебільшого в контексті нагадування про злочини Росії – анексію Криму та розпалювання війни на Донбасі. До подібної ревізії фактів журналісти вдаються, мабуть, намагаючись зрозуміти майбутні кроки нового американського президента та його оточення. Водночас, щоденна загроза з боку путінського режиму, який, за словами Джо Байдена, «шукає колапсу ліберального порядку», а також намагається зруйнувати Україну, змусила Польщу вже нині дати зелене світло на розміщення в себе збройних сил США.

Читати далі

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.