Єгипет

В Єгипті, за приблизними підрахунками перебуває до 6 тисяч українців. Громада українців в цій арабській країні – надзвичайно креативна та активно старається підтримувати свою українську ідентичність, організовуючи спільні святкування Нового Року, Дня Незалежності, Масляної та інших свят, знайомлячи іноземців з українською культурою тощо. Знаковим в цьому напрямку була презентація української культури та самобутності 30 липня на телевізійному каналі «Ніл культурний».  Для кращої координації місцеві активісти створили свою групу в Facebook – Ukrainian Community in Egypt, де обговорюють майбутні проекти та розвиток громади.

Варто також додати, що українська громада Єгипту стала переможцем у номінації «Найкреативніший івент» в рамках конкурсу «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!», який проводився до Дня Незалежності України редакцією порталу Global Ukraine News.

Ukrainian Culture Center Hurghada
Ukrainian Culture Center Hurghada

Українці в Єгипті
Українці в Єгипті

Фотогалерея
Фотогалерея

Єгипет

Як українці в Єгипті святкували День Незалежності?

Українці по всьому світу відзначали День Незалежності, організовуючи цікаві святкування, флешмоби, мітинги, спортивні заходи. Долучилася до святкувань і українська громада в Єгипті, яка організувала справжнє сімейне свято для всіх. Global Ukraine News поспілкувався з Наталією Валяєвою, активісткою української громади в Єгипті, про організацію…
Читати далі...