США

Однією із найбільш динамічних та активних є українська діаспора в Сполучених Штатах Америки, де перші українці з’явилися понад 100 років тому.

Згідно з інформацією дослідницького центру з питань вивчення української діаспори у Сполучених Штатах Америки, який діє при Науковому товаристві імені Тараса Шевченка у Нью-Йорку, наразі в Америці проживає 930 434 особи українського походження (0,3% від загальної кількості населення країни). За оціночними даними більшості діаспорних джерел, в США мешкає близько 1,5-2 млн. українців. Найчисельніші групи етнічних українців проживають у штатах Нью-Йорк, Пенсильванія, Каліфорнія, Нью-Джерзі, Флорида, Іллінойс, Вашингтон.

Українці в США — надзвичайно активні народні дипломати: з початку Майдану у 2013 році вони почали відстоювати інтереси України, влаштовувати мітинги та акції протесту, надавати гуманітарну допомогу, займатися культурним просуванням України.

Фотогалерея
Фотогалерея

Razom For Ukraine
Razom For Ukraine

The World Bank Group-IMF Ukrainian Staff Association
The World Bank Group-IMF Ukrainian Staff Association

Ukrainians in Nothern California
Ukrainians in Nothern California

Ukrainian Boston
Ukrainian Boston

Maidan San Francisco
Maidan San Francisco

Ukraine United Foundation
Ukraine United Foundation

Euromaidan in Philadelphia - Human Rights Support
Euromaidan in Philadelphia – Human Rights Support

США

Українці Чикаго разом створять писанки

17 березня та 14 квітня в Чикаго відбудуться 2 майстер-класи з розпису писанок. Заходи відбуватимуться при Українській Католицькій Церкві Святих Володимира і Ольги. Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.  "Парафіяльна Рада при Парафії (Святих Володимира і Ольги - ред.) заохочує дітей та молодь до участі писання писанок в неділю 17-го…
Читати далі...

Вперше в історії Чикаго українці у вишиванках взяли участь в святковому параді до Дня Колумба

8 жовтня 2018 року українці Чикаго вперше стали учасниками Columbus Day Parade. Читати за темою: Союз українок Америки придбав обладнання для українських немовлят Парад розпочався о 12:30 пополудні і пройшов центральною вулицею Міста Вітрів - State Street. Читайте за темою: Українець переїхав у США, щоб підготуватися до польоту на Марс…
Читати далі...