Малайзієць створив мобільний додаток про Голодомор

976

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В листопаді 2018 року в Google Store з’явився новий мобільний додаток під назвою HOLODOMOR — це безкоштовна програма-нагадування, яка дозволяє брати участь у спостереженні хвилини тиші, незалежно від того, в якому куточку світу ви знаходитеся.

Ідея та створення програми належить лікарю за фахом Мугунтану Муругану, малазійцю. Він провів в Україні шість років. Одружений з українкою Лідією Муруган.

«Додаток має таймер, який розраховує дату до точного року, встановленого Україною для поминання Голодомору. Коли таймер досягає 0, звучить сигнал будильника, і окремий зворотний відлік станеться протягом 1 хвилини. Протягом цієї хвилини я сподіваюся, що незалежно від того, де ми знаходимось і що ми робимо, ми зупинимося і вшануємо полеглих «, — зазначає розробник додатку.

В Україні він започаткував та видав перший міжнародний медичний журнал «Наш Рік», започаткували з дружиною англійські курси для дітей та дорослих, брав неодноразово участь в заходах зі сприяння дружби між Україною та Малайзією. Допоміг започаткувати Українську Культурну Асоціацію в Малайзії та є її радником.

«Розробка програми була складною. Ми мусили багато разів коригувати таймер зворотного відліку. Іншим завданням було повідомити про завантаження додатка різними країнами. Ідея цієї функції полягала в тому, щоб показати, що Україна не сама пам’ятає трагедію Голодомору. Глобальна участь означає універсальне розуміння цієї історичної трагедії, перенесеної нашими українськими братами та сестрами«, — додає Мугунтан Муруган

HOLODOMOR не є комерційною програмою та не матиме в собі реклами. Додаток малий в об’ємі, 18.4Mb, що дозволяє кожному завантажити цю програму, не забираючи багато пам’яті в телефоні.

Комментарии закрыты, но трэкбэки и Pingbacks открыты.