Роботи українського ілюстратора щодо бойкоту Чемпіонату світу з футболу в Росії викликали захоплення в мережі

633

Извините, этот текст доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Український ілюстратор Андрій Єрмоленко створив плакати щодо бойкоту Чемпіонату світу з футболу, який цього літа проходитиме в Росії.

Андрій Єрмоленко — український художник, ілюстратор і дизайнер. Багатьом він відомий як автор низки яскравих графічних робіт – починаючи від «гопників» із серії «Жлоб-арт» і закінчуючи найсміливішими обкладинками «Українського тижня».

Читайте за темою: Цифровий малюнок українця виявився найкращим з-поміж 5 тисяч

Широко відомий в Україні завдяки нашивкам для сотень Євромайдану і воїнів АТО (зокрема, «Укроп»), та серії неофіційних логотипів для найбільших міст України «United Colours of Ukraine».

Його картинками рясніє весь український інтернет-простір. Сміливі зображення Шевченка, Нестора Махна і Мами Анархії – все це роботи прогресивного українського художника Андрія Єрмоленка.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам также могут понравиться

Комментарии закрыты, но трэкбэки и Pingbacks открыты.