School Angels – шкільна освіта в Україні стане сучасною

436

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Здатність критично і творчо мислити, розуміти сучасний світ,  знаходити і реалізовувати свою мету, вміння вчитися традиційно і онлайн, діяти індивідуально і працювати в команді, бути грамотними в технологічному, цифровому, громадянському і глобальному розумінні. Все це навички, які необхідні сучасним людям. Саме такі знання прагнуть надавати автори нової української освітньої ініціативи School Angels, в усіх школах України.

adfaf5

«Ангели Школи» (School Angels) — це успішні та прогресивні люди, які усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє країни й хочуть, щоб шкільна освіта в Україні стала більш сучасною. Саме тому Ангели Школи приходять до учнів, вчителів, батьків та проводять тематичні лекції, семінари і тренінги, аби поділитися своїми історіями успіху, дати корисні поради і надихнути учнів на нові звершення. Команда ініціаторів проекту переконані, що школа – це місце, яке має надихати кожного учня.

Ініціатива діє вже більше 2 місяців і за цей час до ініціативи вже долучилися більше 200 професіоналів. Сотні шкіл з усієї країни вже зареєструвалися та запрошують до себе експертів, а більше 30 шкіл вже провели зустрічі з Ангелами Школи. Ініціатива  вже діє у Києві, Львові, Чернівцях, Харкові, Чернігові, Дніпрі, Житомирі, Вишгороді, Острі та інших містах. Автор ініціативи – Олег Дерев’янко, освітній і культурний діяч, засновник Інституту самореалізації та екс-заступник міністра освіти і науки України, координатор ініціативи — Анна Сушко, спеціаліст з маркетингу та управління проектами, над розвитком ініціативи працює також велика команда волонтерів.

«Багато шкіл самі дізнаються та ініціюють співпрацю з School Angels, але, в разі необхідності, Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України і місцеві адміністрації допомагають нам налагоджувати контакти зі школами», — зазначають ініціатори проекту.

На даному етапі команда хоче створити безкоштовний онлайн-сервіс, який допомагатиме школам і Ангелам Школи швидко і зручно знаходити одне одного і організовувати зустрічі.

Читати за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Найближча мета проектустворити якісну онлайн-платформу для взаємодії між успішними людьми і школами, між вчителями, а також між небайдужими до розвитку освіти людьми з різних міст, регіонів і країн. Онлайн-платформа також допомагатиме вчителям швидко дізнаватись про нове в освіті, налагоджувати контакти, й отримувати інформацію та поради щодо реалізації сучасних освітніх проектів.

«Ідею School Angels легко масштабувати. Тож, після того, як ми створимо сучасну онлайн-платформу, ми зможемо не лише розвинути ініціативу по всій Україні, а й запропонувати безкоштовне використання платформи новаторам освіти, школам і ангелам школи з інших країн. І ми вже отримали інформацію про зацікавленість у співпраці від освітніх діячів з кількох європейських країн. Якщо цей план буде реалізовано, українські школи отримають доступ до Ангелів Школи з усього світу, а School Angels стане глобальною просвітницькою ініціативою», — впевнені фундатори організації.

Окремим напрямом діяльності School Angels буде виробництво онлайн-курсів від найкращих учителів з України та світу. Ці курси плануємо розміщувати на українських платформах для онлайн-навчання.

adfaf6Окрім цього, на запит спільнот вчителів-новаторів планується створити регіональні представництва School Angels в кожній області для кращої організації взаємодії шкіл з Ангелами Школи на місцях. Серед перших міст-представників – Харків та Чернігів. В цих містах спільноти освітян-новаторів вже висловили таке бажання.

Кожен бажаючий може долучитись до розвитку проекту. Підтримуючи ініціативу School Angels, кожен доброчинець отримує на згадку пам’ятну листівку, а також може обрати один або кілька подарунків відповідно до свого внеску. GU

Вам также могут понравиться

Комментарии закрыты, но трэкбэки и Pingbacks открыты.