Гаївки та веснянки відгуляла українська громада у Нью-Йорку

489

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7 травня у Нью-Йорку, у приміщенні Ukrainian National Home, відбулось свято «Гаївки та веснянки». Захід організували Організація Оборони Чотирьох Свобід України (ООЧСУ) та Радіо Домівка (Перше українське онлайн радіо Нью-Йорка).

gtvv

Громада українців в Америці є дуже великою. А втілюючи у життя такі українські забави, організатори намагаються дати змогу відчути українську культуру і за межами України, показуючи, що українці, незалежно від місця проживання, повинні пишатися своєю національністю, історією та культурними багатствами.

gtvv1

gtvv2

 «Головною цінністю такого івенту є те, що він об’єднує усі вікові категорії людей. Це так прекрасно, коли на одній площадці одночасно танцюють школярі, студенти та більш старші люди», — зазначає член організації Оборони Чотирьох Свобід України ООЧСУ, Володимир Гогільчун.

gtvv3

Організатори вже проводили подібний івент минулого вересня під назвою «Гуцульські Вечорниці». Враження як і в організаторів, так і в людей, які відвідали забаву, були дуже і дуже приємними. Після закінчення забави дуже багато людей просили, аби такі заходи проводилися частіше.

Читайте за темою: В Римі українці на Пасху водили гаївки

ООЧСУ (Організація Оборони Чотирьох Свобід України) ставить перед собою мету максимально об’єднати українську діаспору на теренах Америки та діяти в інтересах України та українства по цілому світі. Діяльність організації не обмежується виключно політичною, а й включає в себе культурну, просвітницьку, спортивну складові. ​GU

Вам также могут понравиться

Комментарии закрыты, но трэкбэки и Pingbacks открыты.