Global Ukraine

В Єрусалимі помолилися за мир в Україні

19

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Українські паломники 14 квітня пройшли хресною ходою в Єрусалимі та просили про мир в Україні. Про це йдеться в сюжеті Інформаційного агентства “Правда“. Організатори заходу – Центр інформації Української православної церкви, паломницький відділ УПЦ і “Наша лепта”.

Читайте за темою: В Україні проходить VII Всеукраїнський фестиваль писанок (фоторепортаж)

Валентина Калашникова, одна з організаторів ходи, зазначила, що ідея проведення хресної ходи, яка має назву “Господнім шляхом в молитві за Україну”, поступила від мирних мешканців прифронтової зони, зони АТО на Сході України. Паломники під час ходи молилися за те, щоб в Україні настав мир і українські діти могли зростати в країні, яка відроджується та процвітає.

Читайте за темою: Українці в Лівані зможуть посвятити паски

Йдемо, просимо миру, щоб мир був в Україні. Вся хресна хода символізує 100 ікон Пресвятої Богородиці. Кожна ікона представляє певну область України“, – додала паломниця Тетяна Грабарчук.

você pode gostar também

Os comentários estão fechados, mas trackbacks E pingbacks estão abertos.