Global Ukraine

Необхідність створення Національної Комісії з питань множинного громадянства та важливість захисту закордонних українців на державному рівні. Віолета Москалу під час під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

26

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Ми були дуже здивовані тим, яким чином цей законопроект був написаний, станом на сьогодні навіть невідоме його авторство. Це – не професійно. Питання – дуже комплексне і потребує в найменшому варіанті парламентських слухань, а в найбільшому – створення Національної Комісії з широкого кола питань, які пов’язані з множинним громадянством та захистом прав українців, що проживають за кордоном. Потрібно визнати факт існування множинного громадянства, заборони якого немає“, – Віолета Москалу, засновниця організації Global Ukraine, під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

você pode gostar também

Os comentários estão fechados, mas trackbacks E pingbacks estão abertos.