Польща

Чимало українських активістів проживає у сусідній Польщі. Згідно з останнім загальним переписом населення, проведеним в Польщі у 2011 році, кількість громадян Польщі, які задекларували свою приналежність до української національності, становить 49 тис. осіб, лемками визнали себе 10 тис. осіб.

Найбільше українців проживає у північних і західних регіонах країни. У Вармінсько-Мазурському воєводстві з центром у м. Ольштин проживає найбільша кількість етнічних українців – понад 12 тисяч осіб.

З початку Майдану українці в Польщі долучилися до допомозі Україні, організовуючи інформаційні та культурні акції, збираючи гуманітарну допомогу, роз’яснюючи місцевому населенню справжню ситуацію в Криму та на Сході України, привертаючи увагу польського політикуму та міжнародної спільноти до безпекової ситуації на Донбасі.

На сьогодні, багато українців є відомими у Польщі політиками, бізнесменами, професорами престижних університетів у різних галузях знань, художниками, лікарями, інженерами, тощо.

Фонд "Відкритий Діалог"
Фонд “Відкритий Діалог”

EuroMajdan Warszawa
EuroMajdan Warszawa

Фотогалерея
Фотогалерея

Польща

У Варшаві відбувся показ мод від українських дизайнерів

У виставкому центрі Ptak Warsaw Expo поблизу Варшави у п’ятницю відбувся показ колекції модного одягу українських дизайнерів з усіх регіонів України. У показі взяли участь 12 українських кутюр'є з єдиною колекцією дизайнерського одягу з України, пише Укрінформ. У показі колекцій українських дизайнерів представлено усі регіони України, зокрема…
Читати далі...

У Польщі відбудеться Український тиждень

24-30 жовтня у польському Гданську відбудеться Український тиждень-2018. Про це повідомляє прес-служба посольства України в Польщі. «Консульство України в Гданську запрошує на »Український тиждень в Гданську 2018», - зазначається у повідомленні. Читайте за темою: Дні України відбулися в Гданську За повідомленням дипустанови, у програмі заходу…
Читати далі...