Південна Африканська Республіка

Південно-Африканська Республіка — розвинена індустріальна держава, що входить до 20 найбільших економік світу та до потужного міжнародного об’єднання БРІКС. Aктивна українська громада допомагає налагоджувати відносини між Україною та ПАР, розвиваючи різні проекти народної культурної та бізнес дипломатії.

За орієнтовними підрахунками на території ПАР проживає близько 1000 громадян ПАР українського походження та громадян України, які характеризуються не лише своєю високопрофесійністю, але й мають активну громадянську позицію.

Українці в ПАР активно займаються культурною та бізнес-дипломатією, допомагаючи українським виробникам освоювати ринок африканської країни, організовують спільні святкування українських свят, займаються благодійністю та допомагають воїнам АТО, організовують мітинги та протести щодо неправомірних дій Росії.

Ukrainian Diaspora in South Africa
Ukrainian Diaspora in South Africa

Фотогалерея
Фотогалерея

Південна Африканська Республіка

Українська громада в ПАР запрошує на унікальні «Українські Дні в Кейптауні»

З 28 лютого по 6 квітня в ПАР вперше відбудеться захід під назвою «Українські Дні в Кейптауні». Це спроба українців, які проживають в Південній Африці, розповісти про Україну та українську культуру в цій країні. Програма заходу включає в себе виставки книг, показ українських фільмів, дискусії, обговорення та фестиваль української культури. На…
Читати далі...

Народна дипломатія в Південно-Африканській Республіці: інтерв’ю з Катериною Рябчій

Проект Global Ukraine розвиває нову глобальну мережу для більш системної співпраці українських лідерів з усього світу. Йдеться про створення комунікативної платформи, яка допоможе розвинути спільні нові проекти. Тому ми запускаємо серію матеріалів про новостворені пост-майданні рухи та про українських лідерів глобального масштабу, для того щоб…
Читати далі...