Південна Африканська Республіка

Південно-Африканська Республіка — розвинена індустріальна держава, що входить до 20 найбільших економік світу та до потужного міжнародного об’єднання БРІКС. Aктивна українська громада допомагає налагоджувати відносини між Україною та ПАР, розвиваючи різні проекти народної культурної та бізнес дипломатії.

За орієнтовними підрахунками на території ПАР проживає близько 1000 громадян ПАР українського походження та громадян України, які характеризуються не лише своєю високопрофесійністю, але й мають активну громадянську позицію.

Українці в ПАР активно займаються культурною та бізнес-дипломатією, допомагаючи українським виробникам освоювати ринок африканської країни, організовують спільні святкування українських свят, займаються благодійністю та допомагають воїнам АТО, організовують мітинги та протести щодо неправомірних дій Росії.

Ukrainian Diaspora in South Africa
Ukrainian Diaspora in South Africa

Фотогалерея
Фотогалерея

Південна Африканська Республіка

Свято української культури відбулося в Південній Африці

28 жовтня 2018 року в Кейптауні відбувся Український фестиваль. Організатори - Українська Асоціація в ПАР. Читайте за темою: Народна Бізнес-Дипломатія В ПАР: Інтерв’ю З Наталією Закряченко «Українська Асоціація в ПАР спільно з громадянами Південної Африки, представниками дипломатичних кіл та бізнесу, обмінюються ідеями та враженнями, діляться…
Читати далі...

Твори української художниці експонуються в Південно-Африканській Республіці

Вперше виставка української художниці Марії Примаченко "Українське сафарі" розпочала свою роботу на африканському континенті, у місті Преторія. Загалом, на виставці експонується 16 робіт, наданих родиною художниці. Виставка триватиме до 12 лютого. Про це інформує Посольство України в ПАР на своїй сторінці у Фейсбуці. Читайте за темою: Народна…
Читати далі...