ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати(ОАЕ)- федерація з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн. Знаходиться в південно-західній Азії, в Перській затоці.

Держава Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) була проголошена 2 грудня 1971. ОАЕ — член ОПЕК, ОАПЕК, Ради співпраці країн Персидської затоки, а також Ліги Арабських Держав.

На території ОАЕ за приблизними даними проживає близько 5000-7000 українців. Основний осередок українців знаходиться у Дубай. Менша кількість українців проживають у сусідніх еміратах Шарджі, Аджмані та столиці Абу-Дабі.

Українська громада організовує багато ініціатив за різними напрямками в кожному з яких є куратори і активісти, яким цікава саме ця діяльність. Це і дитячий клуб, і культурні та спортивні події, кулінарні мастер-класи. Також організовуються щотижневі ігри в мафію, еківокі, монополію тощо. Функціонує бізнес клуб, церква, дитяча школа.

Українські активісти організовують виступи українських гуртів, творчі вечори письменників, що сприяє популяризації української культури та згуртовує громаду.

Українська громада у Еміратах  у травні 2016 року заснувала та організувала вручення власної премії «Золотий Burj Тризуб», де відзначили представників діаспори, котрі зробили вагомий внесок у її розвиток. Назва премії походить від Бурж Халіфа і Бурж Аль-Араб, які є символами міста Дубай.

Українська громада Абу-Дабі
Українська громада Абу-Дабі

Українці в Еміратах
Українці в Еміратах

Ukrainians in the Emirates
Ukrainians in the Emirates

Фотогалерея
Фотогалерея

ОАЕ

Для українських діток в Дубаї влаштували спражню “зимову” казку

Чудеса приходять на землю, і все залежить від того, як ми їх чекаємо, як готуємося, скільки душі й серця вкладаємо. Хоча в Об’єднаних Арабських Еміратах зараз зовсім не зимова погода, Миколай завітав до дітей, які проживають там, бо вони дуже чекали свята й готувалися до нього. Святкування Дня Святого Миколая, яке відбулося в Українській школі в…
Читати далі...

В українській школі ОАЕ пролунав перший дзвоник

21 вересня у м. Дубай відбулося «свято Першого дзвоника» та урочисте відкриття нового навчального року в українській школі в ОАЕ «Софія». Читайте за темою: Українці в Еміратах презентували українську культуру на «Fashunity 2017» в Дубаї У заході взяли участь співробітники дипломатичних місій України в ОАЕ. З вітальним словом виступили Посол…
Читати далі...