Мексика

Українців, що проживають у Мексиц,і за неофіційними даними, – 400 чоловік. Офіційно зареєстрованих українських громад у Мексиці немає, проте діють громадські об’єднання.

Відтак громади громадські об’єднання українців у Гвадалахарі та Керетаро активно займаються культурною дипломатією, відзначають усі національні свята як України, так і Мексики, представляють українську культуру на чисельних міжнародних ярмарках та фестивалях.

У Гвадалахарі українські активісти організували українську школу, де кожного місяця проводять заняття для дітей. Основна мета школи – дати розуміння України як держави, її традицій, історії, відновити знання мови. Кожен урок присвячений певній історичній події чи святу, діти навчаються, перевтілюючись в козаків, розігруючи сценки, розповідаючи і слухаючи про те, що цікаво.

Українці в Ґвадалахарі
Українці в Ґвадалахарі

Українська діаспора у Керетаро
Українська діаспора у Керетаро

Фотогалерея
Фотогалерея

Мексика

Випуск популярного журналу Мексики присвятили Україні

Новий випуск щомісячного мексиканського журналу «Protocolo.Foreing Affairs & LifeStyle» був присвячений Україні, інформує прес-служба Посольства України в Мексиці. «Журнал містить інформацію про актуальну ситуацію в Україні, сучасні політичні та економічні процеси в нашій державі, її кроки, спрямовані на протистояння агресії РФ, економічний,…
Читати далі...

Українці вразили гостей інтернаціонального ярмарку в Мексиці

Вже традиційно 23 вересня українські активісти у Гвадалахарі (Мексика) мали можливість взяти участь в інтернаціональному ярмарку, присвяченому святкуванню International Family Day 2017. Захід пройшов в Американській школі ASFG. Читати за темою: Українські писанки по-мексиканськи від вихованців «Маленької школи» у Гвадалахарі  International Family…
Читати далі...