Мексика

Українців, що проживають у Мексиц,і за неофіційними даними, – 400 чоловік. Офіційно зареєстрованих українських громад у Мексиці немає, проте діють громадські об’єднання.

Відтак громади громадські об’єднання українців у Гвадалахарі та Керетаро активно займаються культурною дипломатією, відзначають усі національні свята як України, так і Мексики, представляють українську культуру на чисельних міжнародних ярмарках та фестивалях.

У Гвадалахарі українські активісти організували українську школу, де кожного місяця проводять заняття для дітей. Основна мета школи – дати розуміння України як держави, її традицій, історії, відновити знання мови. Кожен урок присвячений певній історичній події чи святу, діти навчаються, перевтілюючись в козаків, розігруючи сценки, розповідаючи і слухаючи про те, що цікаво.

Українці в Ґвадалахарі
Українці в Ґвадалахарі

Українська діаспора у Керетаро
Українська діаспора у Керетаро

Фотогалерея
Фотогалерея

Мексика

Українське свято у Гвадалахарі

13 січня у Гвадалахарі (Мексика) відбулось справжнє українське свято. Учасники української громади зібрались разом аби у дружньому колі відсвяткувати новорічні свята. Дітки щедрували та колядували, гості пригощались смаколиками української кухні та з радістю приймали участь у традиційних забавах. Читати за темою: Ніч перед Різдвом у Гвадалаханці*…
Читати далі...

Українці в Гвадалахарі готують насичені святкування до Дня Незалежності України

Українська громада у Гвадалахарі (Мексика) 26 серпня відзначає два роки своєї діяльності, а також 26-річницю незалежності України. Про це повідомили організатори святкувань на сторінці у Facebook. "Шановні друзі, запрошуємо Вас на святковий захід, присвячений відзначенню 26-ї річниці незалежності України та Дня Єдності української громади в…
Читати далі...