Люксембург

Українська громада Люксембургу активізувалась разом з подіями на Майдані Незалежності в грудні 2013-го року, для спільної демонстрації на підтримку вибору українців України.

За неофіційними даними в Люксембурзі проживає понад 2000 Українців. Асоціація LUkraine була створена в травні 2014 року. Асоціація активно працює у 4 напрямках: культурному, освітньому, гуманітарному та представницькому, що включає в себе стрімкий розвиток української громади в Люксембурзі.

Асоціація активно співпрацює з посольством та місцевими органами влади для втілення в життя гуманітарних, культурних та навчальних проектів.

Ukrainians in Luxemburg
Ukrainians in Luxemburg

Фотогалерея
Фотогалерея

Люксембург

Люксембург доєднався до поминальної акції

15 жовтня 2018 року у Люксембурзі, за участю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, відбулася міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!», присвячена 85-м роковинам Голодомору -геноциду українського народу 1932-1933 років в Україні, яку було організовано Посольством спільно з Асоціацією «LUkraine». Читайте за темою: Український стенд…
Читати далі...

Українська громада у Люксембурзі закликає заборонити показ російського фільму про Крим

Група українських громадян-волонтерів в Люксембурзі закликає заборонити показ російського фільму про події весни 2014 року, коли Крим був анексований Росією. Вони розмістили відповідну електронну петицію до влади Люксембургу, яку, станом на 10 березня, вже підписали 139 осіб з необхідних 200. Російський фільм «Крим. Шлях на батьківщину» планують…
Читати далі...