Ліван

В Лівані проживає, за попередніми даними, близько 4-х тисяч українців. Громада в Лівані — молода та перебуває в процесі свого становлення, але її активісти — справжні українські патріоти, які бажають долучитися до організації різних подій разом з Посольством України в Лівані.

Серйозним локомотивом лівансько-українських взаємин є ліванські студенти, які вчилися в Україні, одружилися з українками  та мають симпатію до України, висловлюють бажання співпраці щодо організації спільних проектів.

В свою чергу, Посольство України в Лівані дуже зацікавлене в співпраці з місцевими українцями та відчуває, що молода українська громада має серйозний потенціал.

Український Культурний Центр в Лівані
Український Культурний Центр в Лівані

Українці Лівану
Українці Лівану

Фотогалерея
Фотогалерея

Ліван

Ліванському університету передали українські книги

До 205-річчя з дня народження Тараса Шевченка, Посольство України урочисто вручило бібліотеці Ліванського університету українські книги. Про це повідомляє Посольство України в Лівані у Facebook. Серед них -  книги Тараса Шевченка, арабський переклад творів Кобзаря, книги про історію та культуру України, літературні твори видатних українських…
Читати далі...

Посол України в Лівані заспівав українських пісень під час міжнародного фестивалю

20-22 липня 2018 року у ліванському місті Алей пройшов Алейський фестиваль. Посольство України в Лівані створило на цьому святі невеликий національний культурний простір. На українському стенді були представлені вироби майстрів петриківського живопису, вишивання, іконопису, йдеться на сторінці дипустанови. Читайте за темою: Українські дизайнери…
Читати далі...