Ліван

В Лівані проживає, за попередніми даними, близько 4-х тисяч українців. Громада в Лівані — молода та перебуває в процесі свого становлення, але її активісти — справжні українські патріоти, які бажають долучитися до організації різних подій разом з Посольством України в Лівані.

Серйозним локомотивом лівансько-українських взаємин є ліванські студенти, які вчилися в Україні, одружилися з українками  та мають симпатію до України, висловлюють бажання співпраці щодо організації спільних проектів.

В свою чергу, Посольство України в Лівані дуже зацікавлене в співпраці з місцевими українцями та відчуває, що молода українська громада має серйозний потенціал.

Український Культурний Центр в Лівані
Український Культурний Центр в Лівані

Українці Лівану
Українці Лівану

Фотогалерея
Фотогалерея

Ліван

Українці зачарували відвідувачів Бейрутського книжкового ярмарку

День України на Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку відбувся 10 грудня, повідомляє Посольство України в Лівані. Свято стало кульмінацією відзначення 25-ої річниці дипломатичних відносин між Україною та Ліваном. Читайте за темою: Український кінофестиваль завтра розпочнеться в Лівані На гостей чекали презентація перекладу…
Читати далі...

Українці Бейрута зачарували ліванців національним вбранням

20 травня за сприяння Посольства України та Української громади в Лівані пройшло Свято вишиванки. В рамках заходу відбувся концерт, на якому свої музичні, пісенні та танцювальні таланти продемонстрували представники громади, а також в якості спеціального гостя бандуристка Анастасія Войтюк. Читайте за темою: Українці Лівану допомогли потребуючим…
Читати далі...