Кіпр

Республіка Кіпр — острівна держава на сході Середземного моря. Член Європейського союзу з 1 травня 2004 року. Один з найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я.

В Республіці Кіпр українська громада сягає біля 3,5 тис. осіб. Переважна кількість українців, що мешкають на Кіпрі – українські громадянки, які знаходяться у шлюбі з громадянами Кіпру або з іншими громадянами ЄС. Біля 500 осіб перебувають в Республіці Кіпр з метою працевлаштування.

Українська громада на Кіпрі активно займається культурною дипломатією, а також організовують акції та флешмоби, які покликані звернути увагу місцевого населення на ситуацію в Україні та протидію поширенню проросійської пропаганди.

Українці на Кіпрі
Українці на Кіпрі

Українська громада Кіпру
Українська громада Кіпру

Фотогалерея
Фотогалерея

Кіпр

Асоціація «Українсько-Кіпрська дружба» відсвяткує День вишиванки надзвичайно цікавою програмою

На українське свято цього року запрошені українці Кіпру, а також представники державних організацій Кіпру, іноземних установ та великих компаній. Захід відбудеться 11 травня. Асоціація зробить презентацію про українську вишиванку, покаже відео-ролик про різноманітність вишивки і її особливості у різних частинах України. Також будуть представлені…
Читати далі...

Для українців Кіпру вперше відслужили Різдвяну Літургію

Цього року вперше у Республіці Кіпр українці відзначили Різдво Христове з Божественною Літургією, яку відслужив референт ПМВ о. Роман Ільницький. Святкові богослужіння відбулися у Лімасолі і Нікосії. На Різдвяну Літургію у столиці острова завітав і Посол України в Республіці Кіпр Борис Гуменюк. Напередодні українська громада міста Нікосія у…
Читати далі...