Кіпр

Республіка Кіпр — острівна держава на сході Середземного моря. Член Європейського союзу з 1 травня 2004 року. Один з найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я.

В Республіці Кіпр українська громада сягає біля 3,5 тис. осіб. Переважна кількість українців, що мешкають на Кіпрі – українські громадянки, які знаходяться у шлюбі з громадянами Кіпру або з іншими громадянами ЄС. Біля 500 осіб перебувають в Республіці Кіпр з метою працевлаштування.

Українська громада на Кіпрі активно займається культурною дипломатією, а також організовують акції та флешмоби, які покликані звернути увагу місцевого населення на ситуацію в Україні та протидію поширенню проросійської пропаганди.

Українці на Кіпрі
Українці на Кіпрі

Українська громада Кіпру
Українська громада Кіпру

Фотогалерея
Фотогалерея

Кіпр

Українців Кіпру запрошують на спільне святкування Нового Року

Асоціація Українців Кіпру запрошує українську спільноту Кіпру на святкування Нового року. «А ми вже підготували для вас програму святкової дружньої зустрічі, подарунки, подарункові сертифікати, змагання з «мозкового» штурму, музичну програму. Для тих, хто народився в роки Жовтого Кабана - 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, чекають особливі…
Читати далі...

Український борщ став родзинкою меню популярного готелю на Кіпрі

Гастрономічна дипломатія продовжує підтверджувати свою дієвість у популяризації української культури за кордоном. Відтак члени української громади Кіпру: Тетяна Іоанну, Олена Тимошенко і Лора Калініченко провели майстер-клас з приготування традиційного українського борщу для шеф-повара готелю Palm Beach Hotel (Кіпр) - Фаноса Шіафкоса. «Вперше…
Читати далі...