Катар

Катар (офіційна назва – Держава Катар) – країна на Середньому Сході у Перській Затоці, майже вся територія країни є пустелею, а температура влітку досягає 50 °C.

Сьогодні країна Катар характеризується відмінним економічним підйомом, активно розвивається і з кожним днем стає все цікавішою для туристів, зберігаючи традиції старовини.

Українська громада у Катарі активно займається культурною дипломатією, організовують виставки українських митців та святкування всіх державних свят як України, так і Катару.

Ukrainians in Qatar
Ukrainians in Qatar

Фотогалерея
Фотогалерея

Катар

Український дитячий колектив покаже льодове шоу у Катарі

Дитячий танцювальний колектив «Кристал» з Дніпра представить у катарському містечку Аль-Вакра феєричне льодове шоу під назвою «Русалонька». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Посольства України у Державі Катар. «Усіх наших співвітчизників та їх родини запрошуємо на виставу балету на льоду у виконанні дитячого танцювального колективу…
Читати далі...

«Art Convergence» – відеорепортаж про виставку українських митців у Катарі

18 жовтня у Катарі в рамках щорічного проекту «Українські дні в Катарі» відкрилась виставка «Art Convergence», яка демонструє сучасне мистецтво України та спрямована на зближення двох культур. Виставка представляє роботи 18 художників з різних регіонів України – Київа, Одеси, Рівного, Чернівців, Харкова, Дніпра. Серед них - художники різного віку,…
Читати далі...