Йорданія

Йорданія (Йорданське Гашимітське Королівство) – країна Близького Сходу.  Специфічною рисою української громади в Йорданії є те, що вона переважно складається з жінок-громадянок України, одружених з громадянами Йорданії та дітей від змішаних шлюбів.

Кількість таких громадян України, які проживають в Йорданії, рахуючи дітей  налічує близько 5 тисяч українців. Містами проживання українських громадян є найбільші міста Йорданії – Амман, Зарка, Мадаба, Ірбід, Акаба, Карак.

У Йорданії функціоную українське об»єднання «Українська хата в Йорданії». Українські активісти активно долучаються до святкування національних свят як України, так і Йорданії. Принцип діяльності об”єднання “Українська хата в Йорданії” – налагодження взаємного пізнання та комунікацій між місцевим населенням та іммігрантами, організація навчальних мовних курсів (української, арабської та англійської мов),  організація культурного розвитку дітей, надання допомоги громадянам України, шляхом юридичних консультацій.

Українська хата в Йорданії
Українська хата в Йорданії

Фотогалерея
Фотогалерея

Йорданія

Україну представили на 14 Міжнародному фестивалі міст «City festival» в Аммані

У суботу, 28 квітня, представники та учні УКЦ «Українська хата в Йорданії» представили Україну на 14 Міжнародному фестивалі міст «City festival», який проходить під патронатом Її Королівської Високості Принцеси Сани Азем в культурному центрі «Заха» в Аммані. Читати за темою: “Йорданія – наші очі, Україна – наше серце“ – українська громада в…
Читати далі...

В Йорданії у День Гідності та Свободи відзначено 26-у річницю незалежності України

В Аммані у день Гідності та Свободи відбулося урочисте прийняття з нагоди Дня незалежності України та 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією. Про це повідомляється на сайті Посольства. Захід, який проходив у готелі «Marriott», відвідали представники йорданського уряду, міської адміністрації м. Амман, посли та…
Читати далі...