Global Ukrainians Club

Платформа #MyGlobalUkrainians (http://club.global-ukraine.com) створена для інформування про різні українські проекти по всьому світу, для комунікації українських активістів, де б вони не жили та чим би не займалися.

Кожен український активіст може створити свій профіль, дізнатися про проекти інших організацій та долучитися до них, безпосередньо вийти на ініціаторів та проектних менеджерів, домовитися про співпрацю. Девіз роботи мережі Global Ukrainians – «think globally, act locally, but share and network totally» (українською можна приблизно перекласти як «думай глобально, дій локально, та ділись своїм досвідом з однодумцями для кращого фінального результату»).

Платформа спільного розвитку та управління проектами #MyGlobalUkrainians – це і соціальна мережа, і найбільший довідник про українські осередки закордоння з описами їхньої активності. На платформі Ви, клікнувши на окрему країну, отримаєте одразу і список активістів, до яких можна звертатися за допомогою, зможете розсортувати проекти, виходячи з Ваших власних інтересів. Основні напрями діяльності мережі:

– інформаційно-аналітична діяльність;

– культурна дипломатія; бізнес дипломатія; освітні проекти;

– соціально-гуманітарні проекти;

– медична діяльність; туристична діяльність.

Дана онлайн-мережа допомагає створювати команди однодумців та масштабувати проекти, залучає молодих високоосвічених українців з різних країн світу до ефективної комунікації, що повністю підтверджує її мото: «connecting people, places and ideas».

Крім того, платформа для активістів закордонних осередків дозволить краще обмінюватися інформацією, переймати закордонний досвід, черпати ідеї та натхнення, знаходити спільні рішення. Лише один приклад: Ваша громада хоче до себе запросити популярний український музичний гурт, проте витрати на транспорт покривати доведеться самостійно? Завдяки платформі, Ви зможете «кинути клич» серед активістів інших осередків Вашої країни чи сусідніх держав, організувати вже не один концерт, а тур для групи, що буде логістично значно простіше та дешевше.