Для українських діток в Дубаї влаштували спражню “зимову” казку

1,077

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чудеса приходять на землю, і все залежить від того, як ми їх чекаємо, як готуємося, скільки душі й серця вкладаємо. Хоча в Об’єднаних Арабських Еміратах зараз зовсім не зимова погода, Миколай завітав до дітей, які проживають там, бо вони дуже чекали свята й готувалися до нього.

Святкування Дня Святого Миколая, яке відбулося в Українській школі в ОАЕ «Софія» (м. Дубай),  дало змогу дітям поринути в атмосферу зимової казки, добра та родинного затишку,  подарувало багато приємних і теплих емоцій.

І хоча Чортик з Відьмочкою всіляко заважали діткам дочекатися дива, пробували намовити їх на погані вчинки, проте, як виявилося, українські діти в ОАЕ – дуже чемні й старанні. І Святий Миколай не забарився прийти. Діти тішили його піснями й танцями, влаштували парад костюмів, затанцювали хоровод. А Святий Миколай обдарував кожну дитину не лише ласкою й увагою, а й чудовими подарунками.

А на завершення свята були цікаві майстер-класи з розмальовки пряників та виготовлення ялинкових прикрас, веселі естафети, конкурси та солодкий стіл.

Свято стало можливим завдяки старанням великої команди: вчителів Української школи «Софія», артистів Ансамблю української пісні і танцю в ОАЕ «Червона калина», активістів Українського дитячого клубу в ОАЕ, батьків і, звичайно, головних героїв свята – дітей.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.