Малайзієць створив мобільний додаток про Голодомор

807

В листопаді 2018 року в Google Store з’явився новий мобільний додаток під назвою HOLODOMOR – це безкоштовна програма нагадування, яка дозволяє брати участь у спостереженні хвилини тиші, незалежно від того в якому куточку світу ви знаходитеся, щоб пам’ятати трагічну втрату життя українського народу взимку 1932-33 років.
Додаток дозволяє нам практично тримати руки і знову заявляти, що ті, хто забув уроки історії, приречені повторювати їх.
Ідея та створення програми належить, лікарю за фахом, Мугунтан Муруган, малайзієць, який створив мобільний додаток HOLODOMOR, щоб звернутися до світових громадян з історичною трагедією, яка забрала життя міліонів народу України.
Він провів в Україні шість років і прекрасні відносини з Україною. Одружений з українкою Лідією Муруган. В Україні він започаткував та видав перший міжнародний медичний журнал “Наш Рік”, започаткували з дружиною англійські курси для дітей та дорослих, брав неодноразово участь в заходах по сприянню дружби між Україною та Малайзією. Допоміг започаткувати Українську Культурну Асоціацію в Малайзії та є її радником.
HOLODOMOR не є комерційною програмою та не матиме в собі реклами. Додаток малий в об’ємі, 18.4Mb, що дозволяє кожному завантажити цю програму не забираючи багато пам’яті в телефоні.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.