Олег Сенцов планує зняти фільм, після свого звільнення

328

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Український кінорежисер, політв’язень Олег Сенцов, який зараз голодує у російській в’язниці, в разі свого звільнення планує зняти фільм «Номери» за власною п’єсою, пише газета День.

Проект картини представила під час пітчингу повнометражних фільмів на Одеському кінофестивалі кінопродюсер Анна Паленчук. Сенцов запропонував їй попрацювати над картиною в ході особистого листування, яке вів з в’язниці. В одному з листів режисер докладно розписав бачення майбутньої роботи, заснованої на його п’єсі.

Читайте за темою: Російські письменники звернулися до Путіна щодо звільнення Олега Сенцова

«Не кожна книга підлягає екранізації, як і не кожна п’єса. Але цю річ, яку я написав вже давно, я бачу дуже чітко – варто лише заплющити очі. Навіть там, де я зараз знаходжусь, не знаючи свого майбутнього, я точно вірю в майбутнє цієї постановки. «Номери» – це не кіно в чистому вигляді. Це відчуття, буффонада, гротеск», – написав Сенцов. Його лист Паленчук зачитала під час пітчингу.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.