Соціальний арт-проект MuseforYouth – здійсни свої мрії незважаючи ні на що

842

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Арт-проект «Закохані в життя» («MuseforYouth») проходить у рамках інформаційної кампанії «Київ – європейський» за ініціативи креативної команди «Elster kreativagentur», за підтримки Департаменту суспільних комунікацій і КП «Київський метрополітен». Арт-проект об’єднав навколо себе людей різних світоглядів та професій –  стилістів, фотографів, флористів, декораторів, митців, візажистів, кухарів, операторів, спортсменів.

Читати за темою: Запрацював 3D-тур українськими оперними театрами

Понад 60 фото розміщено на 6 станціях метрополітену: «Золоті ворота», «Арсенальна», «Театральна», «Печерська», «Політехнічний інститут», «Поштова площа». Герої світлин спонукають українців звернути увагу на вибір власного життєвого шляху та надихнути кожного шукати свою Музу і жити за покликом серця.

«Ми створювали проект для того аби надихнути людей слідувати своєму серцю та здійснювати власні мрії незважаючи ні на що, для того аби звернути увагу глядача на життєвий шлях, який ми обираємо. На прикладах історій реальних людей ми намагаємось надихнути інших не боятись бути собою. Саме тому це проект – натхнення», – зазначають координатори проекту.

Експозиція має зворотній зв’язок, адже кожен українець може стати її частиною та опублікувати власну історію на сторінці офіційної групи арт-проекту в соціальній мережі Facebook під хештегом #muse4youth.

Історії учасників проекту можна прочитати тут.

 

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.