Global Ukraine

Шанс для молоді, що мріє змінити світ

33

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Ви молоді, активні та амбіційні? Мрієте змінити оточення на краще? Вірите, що саме молодь є агентами змін? Маєте власне бачення поступального розвитку суспільства та країни? Хочете представляти молодь України в Організації Об’єднаних Націй? Тоді не пропустіть свій шанс та беріть участь у програмі «Молодіжний делегат України до ООН» та представляйте молодь нашої країни в цій міжнародній організації.

Що ж за програма та в чому її важливість?

Щороку молодіжні делегати з близько 30 країн збираються у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, щоб взяти участь в обговоренні молодіжних проблем в усьому світі та представляти молодь своєї країни у Генеральній Асамблеї. У межах програми молодіжні делегати долучаються до справжньої дипломатичної роботи: виступають на засіданнях, беруть участь у переговорах та працюють з Постійними представництвами своїх держав при ООН.

Читайте за темою: Навчальна програма «Про.Навички» – стань агентом змін в освіті

Активна участь молодих людей в Організації Об’єднаних Націй є важливим внеском в успішне міжнародне співробітництво. Основний принцип участі молоді в роботі Організації – поліпшення політики і програм реагування на проблеми, що стоять перед молодими людьми сьогодні. ООН зазначає, що молодь в усьому світі є одним з основних людських ресурсів для розвитку та ключовими агентами соціальних змін, економічного розвитку і технологічних інновацій.

По поверненню на батьківщину, молоді делегати часто сприяють подальшому прогресу в розробці і реалізації молодіжної політики на національному рівні та заохочують інших брати активнішу участь у розвитку своїх громад. Молодіжні делегати також поширюють інформацію та знання про роботу Організації Об’єднаних Націй для молоді в своїх країнах, що робить їх важливими акторами в просуванні цілей і принципів Організації.

«Молодіжний делегат України до ООН» – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді, шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН.

Ініціаторами проекту у 2014 році стали Вікторія Швидченко та  Вікторія Лучка. Відтоді українські молодіжні делегати представляють молодь нашої країни в ООН – завдяки підтримці Фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско.

Як податися на участь?

На 2017-2018 роки буде обрано щонайменше два делегати.  Останній термін подачі заявок на участь у програмі –  19 травня 2017 року. Онлайн аплікацію та інші супутні документи можна знайти тут: http://uayouthdelegate.com/.

Податися можуть люди у віці 20-27 років, які добре володіють англійською мовою та одною з мов ООН додатково, мають відповідний досвід щодо лідерства, вирішення проблем молоді тощо. Більше інформації про критерії участі можна знайти за посиланням.

Читайте за темою: Українські школярі вразили Європу своїми винаходами

Відбір відбувається в три етапи:

  1. Подача онлайн-заявок (11 квітня-19 травня 2017 року);
  2. Інтерв’ю з представниками Міністерства закордонних справ України, благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Міністерства у справах молоді та спорту України та менеджерами проекту «Молодіжний делегат України до ООН» (початок червня 2017 року);
  3. Творча робота в команді та вправи щодо переговорного процесу (початок червня 2017 року).

А тих, хто ще вагається чи брати участь, активно агітують минулорічні делегати.

Уляна Автономова: «Минулого року чітке розуміння власної мотивації та достатній досвід допомогли мені пройти три етапи відбору і вибороти річний мандат молодіжного делегата, щоб представити молодь країни в ООН.  Цього року буде обрано наступне покоління делегатів, якщо ти маєш сили та бажання присвятити рік життя роботі з молоддю та для молоді, то обов’язково заповнюй аплікаційну форму, можливо, саме ти станеш Молодіжним делегатом від України до ООН 2017/2018!».

Кирило Безкоровайний: «Сидів я минулого року на презентації в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, мріяв побувати в штаб-квартирі ООН, попрацювати з дипломатами найвищого рівня, мріяв потиснути руку пану Пан Гі Муну, Саманті Пауер, Леонардо Ді Капріо. Познайомитись з Мирославою Гонгадзе та подивитись, як працює «Голос Америки». Розібратись у внутрішній кухні багатосторонньої дипломатії, читати смішні записки в туалеті Постійного представництва. Мріяв посидіти в кімнаті, в якій поряд зі мною було б по представнику із 193-х країн світу… А тепер приходьте мріяти ви!».

Не упустіть свій шанс, подавайтеся на програму та станьте справжнім агентом змін в країні. GU

 

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.