Global Ukraine

Українська громада Греції запрошує на конференцію

22

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Асоціація української діаспори в Греції та філоукраїнців греків «Українсько-Грецька Думка» 23 квітня 2017 проведе конференцію на тему «Еллінізм України: історичні складові, сьогодення та перспективи». Захід триватиме з 10.00 до 19.00 в готелі «President», зал «Europe» (просп. Кіфісіас 43, метро Абелокіпі) під егідою Академії наук вищої освіти України.

На конференції будуть представлені теми, пов’язані з історією еллінізму в Україні, грецьких громад України, перекладів з грецької на українську мову за останні п’ять століть, а також висвітлять особливості життя та побуту греків Надазов’я і, особливо, регіону Маріуполя. Греки України є потужною частиною українського суспільства, мають багату історію та цікаві традиції. Вони також сприяють у створенні міцних двосторонніх зв’язків між Афінами та Києвом.

Читати за темою: Яка вона Греція: туризм, особливості кухні та безтурботне ставлення до життя 

«Особливо зараз, в епоху, що характеризується неоднозначністю та занепокоєнням в питаннях регіональної та глобальної безпеки, два народи через щирий конструктивний обмін думок і ідей можуть зробити внесок у розвиток двосторонніх стосунків в рамках багатосторонніх рухів та організацій. Будемо раді Вашій участі у нашому заході, та почути ідеї та пропозиції щодо подальшого поглиблення відносин між нашими країнами», – зазначає Галина Маслюк, голова асоціації «Українсько-Грецька Думка».

Серед інших, з вітальним словом виступлять: Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій; повірена у справах Посольства України в Греції Наталія Косенко та інші особи, що представляють українців на всіх континентах. У конференції візьмуть участь провідні грецькі й українські вчені, в арсеналі котрих дослідження в сфері історії, літератури, мистецтва та соціально-культурних стосунків між двома народами. Модеруватимуть семінар почесний професор національного університету імені Каподистрії (Афіни) Лаврентіос Делласудас і відомий експерт з міжнародних відносин, стратегічний аналітик д-р Атанасіос Другос. GU

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.