У Варшаві відкрили сквер імені Василя Стуса

35

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Урочиста церемонія відкриття скверу імені Василя Стуса у Варшаві відбулася в середу за участю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України. У заході взяли участь представники Міністерства закордонних справ Республіки Польща, центральних і місцевих органів влади, українська громада Польщі, студентська молодь.

«Відкриття скверу імені Василя Стуса у Варшаві стало для поляків і українців символом нашого братства та опору тоталітаризму, символом нашої гідності і свободи», – сказав Клімкін.

Він зазначив символізм того, що Польща першою увічнила пам’ять Василя Стуса шляхом присвоєння його імені одному з центральних скверів столиці.17360749_1588908401138867_1528921526_n

Читайте за темою: У Польщі знімуть фільм про Голодомор

Клімкін також згадав слова Стуса про його захоплення патріотизмом і боротьбою польського народу проти тоталітарного комуністичного режиму в 1980-х роках.

Процес надання скверу імені відомого українського діяча розпочався ще наприкінці 2016 року, проте спочатку Комісія міських назв винесла негативний вердикт. Рішення про відкриття скверу було прийняте 9 лютого.

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.