Support Hospitals in Ukraine готується до відправки 4-го гуманітарного вантажу

89

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Команда проекту Support Hospitals in Ukraine досягла домовленості про співпрацю з проектом «The Co-Pilot Project» (Razom for Ukraine) для відправки з США в Україну 4-го гуманітарного вантажу наприкінці весни-початку літа 2017 року.

Беручи до уваги медичний напрямок двох проектів (Support Hospitals in Ukraine – травматична\військова хірургія, The Co-Pilot Project – нейрохірургія), активісти вирішили об’єднати зусилля для оптимізації витрат та пришвидшення процесу відправки наступного контейнеру з медичним обладнанням та витратними матеріалами.

На даному етапі активісти вже зібрали  25% необхідних коштів. Підтримати можна тут: bitly.com/ua-hospitals

За 2,5 років організація Support Hospitals in Ukraine пройшла шлях від ідеї до трьох 40-футових контейнерів з 1.6 млн.дол. гуманітарного медичного вантажу доставленого в лікарні України.

«Неоціненну підтримку ми отримали від наших донорів. Перший контейнер був фактично профінансований за наш рахунок та підтримки наших близьких друзів – тих, хто нас знають особисто та довіряють. З часом, коли  з’явились перші результати, ми отримали підтримку від людей, кого ніколи не бачили, але кому болить за долю України. Зараз у нас більше 140 донорів з різних країн. З вдячністю до наших донорів, ми приділяємо особливу увагу прозорості проекту та звітуванню по наших результатах», – написав на своїй сторінці Віталій Дубіль.

Більше інформації можна дізнатися з інфографіки.

 

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.