Global Ukraine

Stoned Jesus: секрети всесвітнього успіху від фронтмену гурту – Ігора Сидоренка

36

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Альона Москалу, редактор Global Ukraine News

Українська альтернативна музика –  напрямок, представники якого не завжди вкладаються у чітко детерміновані стильові рамки. На відміну від поп-музики, в Україні альтернативне мистецтво не є соціальним замовленням і вже точно, у більшості випадків, не є комерційними проектами.

На жаль, наразі ситуація складається таким чином, що більшість музичних проектів альтернативної музики не має великих шансів на масштабну медійну підтримку. Музична політика як приватних, так і державних радіостанцій, полягає у наданні ротацій, в переважній більшості, розважальному напрямку. Тим самим, демонструючи повний дисбаланс та притерту одноманітність. Цей факт є досить закономірним, адже більшість  мас-медіа підтримують виключно естрадно-попсові стандарти, легітимізують лише окремі колективи-явища з кола поп-рок-мейнстріму. Також не сприяють просуванню «іншої» музики особливості національного піратства та певні українські реалії технічного забезпечення.

Однак альтернатива для просування альтернативної музики таки є – інтернет, який має чисельні переваги (відносна свобода від матеріальних чинників, глобальність і загальнодоступність) та музична журналістика. Саме  музична журналістика наразі стала на шлях свого активного розвитку і налагоджує своєрідну просвітницьку діяльність, надаючи слухачу отримати всебічну та різносторонню інформацію щодо сучасної української музики та різноманітності її течій.

Читати за темою: Український гурт SINOPTIK виграв світовий конкурс у Берліні 

Мільйонів шанувальників рок-альтернативи в нашій країні, на відміну від Європи чи Америки, ми не спостерігаємо. Тому ситуація, коли українські гурти стають мега-популярними за кордоном та збирають повні зали шанувальників в Німеччині, Іспанії, Франції, Португалії тощо, а на Батьківщині – не затребувані, є досить очікуваною та прогнозованою. А Україні є ким пишатись. Чого тільки варта історія успіху українського рок-гурту Stoned Jesus.

Вони є найбільш гастролюючим у Європі українським гуртом цього даного музичного напрямку. Музичні експерти вважають гурт одними з лідерів європейської stoner/psychedelic-сцени.

Stoned Jesus – український рок-гурт, який існує з 2009 року. З того часу його учасники випустили чотири альбоми, здобули популярність у Європі й Америці. За плечима колективу виступи в понад 75-ти країнах світу, в тому числі  перший в історії української рок-музики тур Південною Америкою та виступ на культовому рок-фестивалі Hellfest Open Air у Франції.

Трек гурту Stoned Jesus «Im The Mountain» зібрав більше 5 мільйонів переглядів, що зробило його найпопулярнішим за історію жанру.

Втім до України хвиля якісної рок-музики Stoned Jesus докотилася лише нещодавно. Восени музиканти з великим успіхом відіграли концерти у найбільших містах України, а у січні 2017 вже в четверте стали співорганізаторами фестивалю альтернативної музики  Winter Mass.

Наразі гурт здійснює тур Європою, де їх виступи активно підтримують закордонні українці. Відтак,  6 березня Stoned Jesus зустрічали у Барселоні, в Sala Rocksound. Саме під час їх візиту до Барселони Global Ukraine News отримав можливість поспілкуватись із фронтменом гурту Ігорем Сидоренком та задати йому декілька запитань.

17198957_866740793469139_2029339170_n

GU: Розкажіть, будь ласка, як Ви розвивались з моменту виходу Вашого альбому  Seven Thunders Roar? Як Вам вдалося досягти такого успіху?

За 5 років з того моменту, звичайно, багато чого змінилось. Дуже  багато часу було витрачено на booking, SMM та маркетинг своїми силами. Більшість гуртів про такі речі зазвичай не замислюються, проте в 21 столітті замало бути класними та робити гарний продукт.

Біля трьох років тому ми звернули на себе увагу професійного booking-агенства, тому вони наразі займаються нашими концертами. Цікавим є те, що на початку я вважав що буду проводити в турі тиждень чи два максимум і те, що ми в минулому році відіграли більше 80 концертів ніяк не входило в наші плани у 2012 році. Це звичайно дуже круто проте, й досить важливе випробування. Мене завжди трохи зачіпає, коли люди вважають, що поїхати в тур це як відпочити на курорті, проводячи час на екскурсіях з коктейлем в руках, а у вечорі покрасуватись на сцені з гітарою. За кожним туром стоїть важка та виснажлива робота .

                                                                                                                                                            Читати далі

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.