School Angels – шкільна освіта в Україні стане сучасною

364

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Здатність критично і творчо мислити, розуміти сучасний світ,  знаходити і реалізовувати свою мету, вміння вчитися традиційно і онлайн, діяти індивідуально і працювати в команді, бути грамотними в технологічному, цифровому, громадянському і глобальному розумінні. Все це навички, які необхідні сучасним людям. Саме такі знання прагнуть надавати автори нової української освітньої ініціативи School Angels, в усіх школах України.

adfaf5

«Ангели Школи» (School Angels) – це успішні та прогресивні люди, які усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє країни й хочуть, щоб шкільна освіта в Україні стала більш сучасною. Саме тому Ангели Школи приходять до учнів, вчителів, батьків та проводять тематичні лекції, семінари і тренінги, аби поділитися своїми історіями успіху, дати корисні поради і надихнути учнів на нові звершення. Команда ініціаторів проекту переконані, що школа – це місце, яке має надихати кожного учня.

Ініціатива діє вже більше 2 місяців і за цей час до ініціативи вже долучилися більше 200 професіоналів. Сотні шкіл з усієї країни вже зареєструвалися та запрошують до себе експертів, а більше 30 шкіл вже провели зустрічі з Ангелами Школи. Ініціатива  вже діє у Києві, Львові, Чернівцях, Харкові, Чернігові, Дніпрі, Житомирі, Вишгороді, Острі та інших містах. Автор ініціативи – Олег Дерев’янко, освітній і культурний діяч, засновник Інституту самореалізації та екс-заступник міністра освіти і науки України, координатор ініціативи – Анна Сушко, спеціаліст з маркетингу та управління проектами, над розвитком ініціативи працює також велика команда волонтерів.

«Багато шкіл самі дізнаються та ініціюють співпрацю з School Angels, але, в разі необхідності, Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України і місцеві адміністрації допомагають нам налагоджувати контакти зі школами», – зазначають ініціатори проекту.

На даному етапі команда хоче створити безкоштовний онлайн-сервіс, який допомагатиме школам і Ангелам Школи швидко і зручно знаходити одне одного і організовувати зустрічі.

Читати за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Найближча мета проектустворити якісну онлайн-платформу для взаємодії між успішними людьми і школами, між вчителями, а також між небайдужими до розвитку освіти людьми з різних міст, регіонів і країн. Онлайн-платформа також допомагатиме вчителям швидко дізнаватись про нове в освіті, налагоджувати контакти, й отримувати інформацію та поради щодо реалізації сучасних освітніх проектів.

«Ідею School Angels легко масштабувати. Тож, після того, як ми створимо сучасну онлайн-платформу, ми зможемо не лише розвинути ініціативу по всій Україні, а й запропонувати безкоштовне використання платформи новаторам освіти, школам і ангелам школи з інших країн. І ми вже отримали інформацію про зацікавленість у співпраці від освітніх діячів з кількох європейських країн. Якщо цей план буде реалізовано, українські школи отримають доступ до Ангелів Школи з усього світу, а School Angels стане глобальною просвітницькою ініціативою», – впевнені фундатори організації.

Окремим напрямом діяльності School Angels буде виробництво онлайн-курсів від найкращих учителів з України та світу. Ці курси плануємо розміщувати на українських платформах для онлайн-навчання.

adfaf6Окрім цього, на запит спільнот вчителів-новаторів планується створити регіональні представництва School Angels в кожній області для кращої організації взаємодії шкіл з Ангелами Школи на місцях. Серед перших міст-представників – Харків та Чернігів. В цих містах спільноти освітян-новаторів вже висловили таке бажання.

Кожен бажаючий може долучитись до розвитку проекту. Підтримуючи ініціативу School Angels, кожен доброчинець отримує на згадку пам’ятну листівку, а також може обрати один або кілька подарунків відповідно до свого внеску. GU

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.