Global Ukraine

Global Ukrainians розвиватимуть співпрацю з ТПП України з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну

9

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7-8 липня у Києві під час V Форуму Global Ukrainians буде представлена новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії – Global Ukraine Business Hub, глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі, який дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

Один з наших перших партнерів у рамках розвитку бізнес дипломатії через мережу Global Ukrainians Торгово-промислова Палата України, недержавна, неприбуткова, самоврядна, членська організація, яка функціонує в Україні з 1972 року. Діяльність Палати регулюється Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні».

Місія Торгово-промислової палати України  – створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ».

Читайте за темою: Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: “Українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation”

З метою сприяння розвитку міжнародних економічних зв’язків ТПП України створює зі своїми закордонними партнерами спільні дорадчі органи – ділові ради, змішані торгові палати. Представники Палати входять до складу 76 міжурядових комісій з питань торгово-економічного співробітництва, підкомісій і робочих груп в них.

Система ТПП в Україні є платформою для формування бізнес-зв’язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом та владою. Членська база ТПП – близько 9 тис. компаній, фірм та їх об’єднань, з яких – понад 60 бізнес-асоціацій. Членство в Палаті є добровільним.

Серед сфер діяльності ТПП:

  • забезпечення постійного діалогу між бізнесом та органами державної влади;
  • розвиток зовнішньоекономічних зв’язків та просування українського експорту;
  • представництво інтересів українського бізнесу в Україні та за кордоном;
  • широкий спектр послуг для компаній та підприємців у веденні бізнесу.

ТПП України входить до Міжнародної торгової палати, Всесвітньої федерації палат, Асоціації торгово-промислових палат Європи, Ділової ради Чорноморського економічного співтовариства, Асоціації ТПП Центральної Європейської Ініціативи.

Читайте за темою: V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди», #Ukraine #CreativeNation

На базі ТПП України діють:

  • Міжнародний комерційний арбітражний суд;
  • Морська арбітражна комісія;
  • Третейський арбітражний суд.


Вдячні Торгово-промисловій палаті за підтримку наших ініціатив та сподіваємося на плідну співпрацю. GU

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Τα σχόλια είναι κλειστά, αλλά Trackbacks και Pingbacks είναι ανοιχτά.