Global Ukraine

Українці Іспанії долучились до всесвітньої акції з нагоди Великодніх свят

19

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках міжнародного фестивалю «Барви писанки» («Ukrainian Easter tree») в українській суботній школі «Моя Україна» (Мадрид, район Ембахадоресу) й культурно-освітньому центрі «Дивосвіт» (Алькоркон) асоціацією «Українсько-іспанський культурний простір» з великим успіхом проведено  майстер-класи з писанкарства, повідомляє conucrania.com.

Понад 30 осіб (як дітей, так і дорослих) долучилися до цієї благодійної мистецької акції, заснованої кілька років тому українською діаспорою Афін. Цьогоріч у фестивалі взяли участь українці з 11 європейських країн. Загалом до акції долучилися як мешканці українських міст (Запоріжжя, Маріуполь, Тернопіль, Київ, Рава-Руська, Краматорськ, Бердянськ, Чернівці, Львів), так й українці за кордоном – Норвегія (Осло), Італія (Брешіа, Аверста), Польща (Варшава), Туреччина (Стамбул), Греція (Афіни), Великобританія (Лондон), Швеція (Стокгольм), Німеччина (Мюнхен).

17974127_889954114481140_1015505768_n

17974173_889953861147832_668492054_n

В іспанській столиці та її близькому передмісті крім того, що учасники акції отримали базові знання та навички з писанкарства, то ще й кожен виготовив писанки, крапанки та крашанки для свого великоднього кошика. Також усім передались імпульс і бажання, щоб у наступному році поглибити свої знання та навички.

Читати за темою: Український Великдень у Сінгапурі 

Зазначимо, що учасники майстер-класів у теплій передвеликодній атмосфері провели щасливі години зустрічі з прекрасним. Однією з цілей акції, ініціатором і «мотором» якої виступила Еліна Дорофій, було розбудити інтерес і бажання українців Мадрида навчитися самостійно розписувати писанки, щоб підтримувати тяглість наших національних традицій на значній віддалі від рідних теренів.

Благодійні кошти, отримані під час проведення цього заходу, а це 140 євро, підуть на допомогу сім’ї одного з наших воїнів-захисників. А також проведено збір коштів на організацію та проведення  фотовиставки «Ucrania abierta!» («Open Ukraine!», «Відкрий Україну!»), яку планують представити у виставкових залах спершу в муніципалітетах Мадрида, а потім – й по всій Іспанії. GU

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Τα σχόλια είναι κλειστά, αλλά Trackbacks και Pingbacks είναι ανοιχτά.