Skip to content
279141684_5583877391640262_5343927045492724708_n

Diaspora Capacity Building

24 лютого 2022 року життя кожного з нас змінилося. Українці закордоння, які і до того активно допомагали Україні, з початком повномасштабного вторгнення росії значно посилили свої зусилля.

Ця нова реальність поставиаперед нами чимало викликів, вирішити які можна лише спільними зусиллями. Тому Фундація Global Ukraine у квітні 2022 року розпочала серію зустрічей у форматі онлайн з представниками української влади, діаспорянами, активістами громадських організацій та діячами культури.

Головною метою зустрічей був розвиток спроможностей української діаспори, посилення їхніх проєктів для допомоги Україні у цей важкий час. У цьому форматі відбулося 4 зустрічі.

На першу з них було запрошено Народного депутата України від партії “Слуга народу” Олега Дунду. Учасники зустрічі говорили про те, що робить діаспора зараз для допомоги українському народу.

Друга зустріч стосувалася роботи українських діаспорних шкіл за кордоном, перед якими постав виклик інтеграції та забезпечення навчального процесу для українських дітей, які вимушено покинули територію України у зв’язку з бойовими діями. 

Третя зустріч була присвячена розвитку та змінам, як пройшла українська діаспора протягом останнього століття. А четверта та п'ята - пошуку фінансування та масштабуванню проєктів, які розвивають громади зараз. 

Фундація Global Ukraine  і надалі проводитиме сході онлайн зустрічі. Щоб бути в курсі усіх анонсів - підпишіться на нашу розсилку.