Данія

За останніми даними у Данії проживає 9 392 українців, серед яких також громадяни Данії, які мають українське походження. На території країни функціонують декілька українських організації.

Дансько-Українське Товариство – засноване у 1992 році. Товариство спрямовує свою діяльність на укріплення політичних, економічних, культурних та людських зв’язків між Данією та Україною. Дансько-Українське Товариство інформує про стан справ в Україні, працює над тим аби посилити зв’язки між Данією та Україною, поширити обізнаність датчан із українською історією, мовою, культурою.

Українська молодіжна організація “Ластівка” є осередком українців та представляє українську діаспору в Данії. Засновники прагнуть об’єднати українців та прихильників української культури в інформаційній, культурній та суспільно-громадській площині. Метою Ластівки є збереження та виховання поваги і любові до України та її традицій у підростаючого покоління.

 

"ЛАСТІВКА" -Українська молодіжна організація
“ЛАСТІВКА” -Українська молодіжна організація

Українці Данії
Українці Данії

Данія

Організація українців у Данії «Ластівка» відсвяткувала своє 5-річчя

Українці Данії відсвяткували 5-річчя з дня заснування громадської організації «Ластівка». На святі в Копенгагені зібралися представники української громади та данські гості з усієї Данії. Українці організували концерт, на якому виступали дитячі та дорослі танцювальні колективи з Рандерса (Ютландія) та з Копенгагена з народними та сучасними…
Читати далі...

Українка стала кандидатом в депутати у Копенгагені

Вперше українку обрали кандидатом в депутати столиці Данії Копенгагена. Нею стала Аліна Процик, яка проживає у Данії вже 15 років і є головою української організації «Ластівка». До 19 листопада тривали дебати кандидатів, а  в день голосування всі претенденти мали можливість виступити та відповісти на додаткові запитання. Загалом, голосування…
Читати далі...