Канада

За даними останнього перепису населення, що пройшов у 2006 році, в Канаді проживає 1 209 085 осіб українського походження, причому у 300 590 з них – обоє батьків є українцями, а у 908 495 – один з батьків є українцем. Українці складають 3,87% від загального населення країни та є сьомою національною меншиною Канади.

Перші українські поселенці в Канаді з’явилися 125 років тому, а на сучасному етапі Онтаріо, Альберта, Британська Колумбія, Манітоба, Саскачеван є провінціями, в яких проживає найбільше українців. Українці Канади здавна відомі своєю активністю та тим, що далеко від Батьківщини їм вдалося протягом такого довгого часу зберегти автентичну українську культуру та передати її молодшим поколінням.

Українці в Канаді є не лише громадськими активістами, багато з них займають посади в ключових канадських органах влади. Наприклад, Христина Фріланд — міністр міжнародної торгівлі Канади.

Фотогалерея
Фотогалерея

Українці в Канаді
Українці в Канаді

Українці в Канаді
Українці в Канаді

Ukrainians in Toronto Group
Ukrainians in Toronto Group

Canadian Ukrainians & Friends - Українці Канади та Друзі
Canadian Ukrainians & Friends – Українці Канади та Друзі

Канада

Миколайчики з Торонто – для діток в Україні

ГО "Четверта хвиля" та Хор Оріон-Левада запрошують на Благодійний концерт "Різдвяні візерунки", який відбудеться 10 грудня 2017 р. Місце проведення - "Княжий двір" (ресторан "Золотий лев"). Частина коштів, зібраних під час вечора, буде передана Волонтерському Руху “Меценати для Солдата” (засновник - Руслан Теліпський). Проект…
Читати далі...

Благодійний марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”

Ось уже третій рік поспіль, 4 червня 2017 р. у м. Торонто (Канада) відбувся Благодійний Марафон “Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні”. Захід організували Міжнародна Організація Українських Громад "Четверта Хвиля" у співпраці з Help Us Help The Children, Шкільною радою Конгресу Українців Канади, відділ Торонто, а також Театрально-музичною студією…
Читати далі...