Канада

За даними останнього перепису населення, що пройшов у 2006 році, в Канаді проживає 1 209 085 осіб українського походження, причому у 300 590 з них – обоє батьків є українцями, а у 908 495 – один з батьків є українцем. Українці складають 3,87% від загального населення країни та є сьомою національною меншиною Канади.

Перші українські поселенці в Канаді з’явилися 125 років тому, а на сучасному етапі Онтаріо, Альберта, Британська Колумбія, Манітоба, Саскачеван є провінціями, в яких проживає найбільше українців. Українці Канади здавна відомі своєю активністю та тим, що далеко від Батьківщини їм вдалося протягом такого довгого часу зберегти автентичну українську культуру та передати її молодшим поколінням.

Українці в Канаді є не лише громадськими активістами, багато з них займають посади в ключових канадських органах влади. Наприклад, Христина Фріланд — міністр міжнародної торгівлі Канади.

Фотогалерея
Фотогалерея

Українці в Канаді
Українці в Канаді

Українці в Канаді
Українці в Канаді

Ukrainians in Toronto Group
Ukrainians in Toronto Group

Canadian Ukrainians & Friends - Українці Канади та Друзі
Canadian Ukrainians & Friends – Українці Канади та Друзі

Канада

Концерт пам’яті Володимиру Івасюку у Торонто: спомин про незабутнє

14 квітня 2019 р. у м. Торонто, Канада, пройшов Ювілейний концерт на вшанування пам'яті про українського композитора і поета, одного із основоположників української естрадної музики, Героя України (2009 р., посмертно) Володимира Івасюка. У співпраці з численними музикантами та співаками, захід організували Міжнародна Організація Українських Громад…
Читати далі...

Над парламентом канадської провінції підняли прапор України

Над будівлею парламенту канадської провінції Альберта у місті Едмонтон підняли прапор України. Нині українське коріння має близько 10% населення Альберти, тобто приблизно 360 тисяч осіб. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у церемонії підняття державного стяга взяв участь мер міста Едмонтон Дон Іверсон, міністр економічного розвитку та торгівлі…
Читати далі...