Skip to content
image_2023-05-29_09-59-05

Університетський кампус Global Ukraine

У 2023 році розпочинає свою роботу перший український Університетський кампус Global Ukraine.

Проєкт реалізується у співпраці між Universiapolis (Міжнародний університет Агадіру), Українським державним центром міжнародної освіти, Фундацією Global Ukraine, Державним університетом інфраструктури та технологій, Західноукраїнським національним університетом, Київським національним університетом будівництва і архітектури, Національним авіаційним університетом, Одеським національним медичним університетом, Сумським державним університетом, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

Консорціум буде фізично відкритий в Агадирі (Марокко), а також згодом в інших місцях, в Марокко та/або у Субсахарській Африці. Консорціум має можливість забезпечити навчання й практику для 2000 іноземних студентів українських ЗВО в рамках академічної мобільності. Навчальні програми читатимуть як українські, так і закордонні лектори.

Навчання розпочнеться у другій половині 2023 року із підготовчих курсів, відповідно до законодавчих вимог України. Після успішного завершення підготовчих курсів можна стати студентом українського університету за співбесідою без додаткових іспитів. 

Студентом підготовчого відділення може стати іноземець, який має атестат про закінчену середню освіту

Форма навчання на підготовчому відділенні: онлайн (6 місяців) та офлайн (2 місяці у Агадирі). 

Тривалість навчання: 8 місяців. 

Мова викладання: англійська та українська (вивчатиметься під час навчання на підготовчих курсах). 

Навчальні спеціальності:

  • Медицина
  • Фармація
  • Стоматологія
  • Civil engineering
  • Інформаційні технології
  • Management.

Іноземці, які мають бажання навчатися в одному із 8-ми згаданих вище українських університетів, повинні заповнити цю онлайн-форму для реєстрації. Після заповнення форми на вказаний e-mail прийде лист з усіма інструкціями та деталями, які потрібно буде виконати для вступу на підготовче відділення. 

Дедлайн подачі документів: 30 червня 2023 року.