Міжнародна акція “Об’єднані прапором- #LiberateCrimea” пройшла в Берліні

261

У масовій акції, присвяченій п’ятій річниці окупації Криму Росією, взяли участь українські активісти, представники української дипломатичної місії, друзі з Німеччини, Польщі, Чехії та інших краї, пише Укрінформ.

Учасники акції наголошували на важливості висвітлення у ЗМІ незаконної анексії Криму Росією та збройної агресії на сході України, оскільки російська пропаганда активно працює на європейську аудиторію. Разом із тим зазначалося, що російська агресія призвела до того, що більше німців стали цікавитися Україною і тим, що відбувається в країні з 2014 року.

На акції розгорнули величезний кримськотатарський прапор, який подорожує по світу і на якому в різних країнах активісти залишають свої підписи. У Берліні він побував на куполі Рейхстагу і в Посольстві України, де написи на ньому зробили дипломати та активісти.

У ході берлінської акції назвали тих, кого під надуманими приводами схопили та кинули за ґрати. Згадували не лише кримчан, а й усіх українських політичних ув’язнених в російських тюрмах, включаючи журналіста Укрінформу Романа Сущенка.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.