VII Global Ukrainians Forum: разом ми глобальна Україна!

2 872

26-27 січня 2019р. у Нью-Йорку відбудеться VІІ Форум Global Ukrainians, який об’єднає українських експатів, діячів соціальної сфери та координаторів проектів культурної та бізнес дипломатії, які просувають інтереси України у різних країнах світу.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Форум Global Ukrainians розвиває комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, Ізраїлю, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

«Попередні форуми проходили в Україні та Західній Європі, де проживає велика частина учасників мережі Global Ukrainians, що безумовно було дуже зручно для зустрічі більшості, але водночас ставило в нерівні умови тих, хто проживає в Південній та Північній Америках. Цьогоріч Форум проходитиме в Нью-Йорку і сподіваюсь до нас зможуть приєднатись ті, хто раніше міг бути присутнім лише відео-зв’язком. Українці з США, Канади, Мексики, Аргентини, Бразилії, а також з Ізрїлю та різних країн ЄС обіцяють бути присутніми на форумі. Спілкування вживу надзвичайно важливе і це суттєве доповнення до наших онлайн-контактів. Впевнена, що завдяки Форуму в Нью-Йорку мережа Global Ukrainians розвиватиметься ще активніше і вже ніхто не зможе закинути українцям, що ми недостатньо об’єднані і скоординовані. Потенціал сили української спільноти ще лише починає розкриватись, попереду – багато звершень» – зазначає, Люба Шипович, віце-президент Razom for Ukraine (Нью-Йорк, США), співорганізатор  VІІ Форуму Global Ukrainians.

Мета VІІ Форуму Global Ukrainians – підбиття підсумків роботи мережі за перші п’ять  років створення під час Євромайдану, ознайомлення зі стратегією розвитку культурної дипломатії через мережу Global Ukrainians у співпраці з Українським Культурним Фондом та Українським Інститутом, розробка спільного плану дій на 2019-2020 рр., нарощування організаційного потенціалу у напрямку роботи з міжнародними ЗМІ, оптимізація фінансового та людського ресурсу організацій українців за кордоном.

«Мережа Global Ukrainians – унікальний та критично важливий ресурс для модернізації та трансформації України в цей складний історичний період. Це інструмент, що на даному етапі може сприяти створенню всіх умов для економічного прориву країни. Як ініціатор проекту я безмежно щаслива бачити стрімкий розвиток мережі та переконана, що участь найактивнішої частини українських мігрантів максимально покращить умови для просування та захисту інтересів України на глобальному рівні. VІІ Форум Global Ukrainians буде історичною подією і я впевнена що учасники будуть раді долучитись до розробки стратегії розвитку мережі на наступні п’ять років» – коментує подію Доктор Віолета Москалу, ініціаторка та співзасновниця Global Ukrainians Forum.

Програма VІІ Форуму Global Ukrainians передбачає панельні дискусії та он-лайн відеострім, workshops та networking для розвитку спільних ідей та глобальних проектів.

Робочі мови Форуму – українська.

Форма для реєстрації за посиланням.

Facebook-подія тут.

Організаційний внесок становить 10$.

Квитки доступні за посиланням.

Адреса: Civic Hall 118 W 22nd St 12th FL, Нью-Йорк 10011 США.

У разі будь-яких запитань з приводу участі у Форумі просимо звертатися на адресу office@global-ukraine.org .

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.