Для українських діток в Дубаї влаштували спражню “зимову” казку

1 059

Чудеса приходять на землю, і все залежить від того, як ми їх чекаємо, як готуємося, скільки душі й серця вкладаємо. Хоча в Об’єднаних Арабських Еміратах зараз зовсім не зимова погода, Миколай завітав до дітей, які проживають там, бо вони дуже чекали свята й готувалися до нього.

Святкування Дня Святого Миколая, яке відбулося в Українській школі в ОАЕ «Софія» (м. Дубай),  дало змогу дітям поринути в атмосферу зимової казки, добра та родинного затишку,  подарувало багато приємних і теплих емоцій.

І хоча Чортик з Відьмочкою всіляко заважали діткам дочекатися дива, пробували намовити їх на погані вчинки, проте, як виявилося, українські діти в ОАЕ – дуже чемні й старанні. І Святий Миколай не забарився прийти. Діти тішили його піснями й танцями, влаштували парад костюмів, затанцювали хоровод. А Святий Миколай обдарував кожну дитину не лише ласкою й увагою, а й чудовими подарунками.

А на завершення свята були цікаві майстер-класи з розмальовки пряників та виготовлення ялинкових прикрас, веселі естафети, конкурси та солодкий стіл.

Свято стало можливим завдяки старанням великої команди: вчителів Української школи «Софія», артистів Ансамблю української пісні і танцю в ОАЕ «Червона калина», активістів Українського дитячого клубу в ОАЕ, батьків і, звичайно, головних героїв свята – дітей.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.