Українці Братислави провели акцію “Запалімо свічку пам’яті!”

2 392

Українці, які проживають у столиці Словаччини, провели низку заходів у рамках міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!, приуроченої до 85-роковин Голодомору в Україні 1932-33 років. Про це повідомляється на сайті Посольства України у Словаччині.

Читати за темою: Українців Кіпру запрошують на спільне святкування Нового Року

“31 жовтня біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у Братиславі співробітники Посольства України в Словацькій Республіці спільно з Словацько-українським товариством м. Братислава, музично-драматичним ансамблем ім. Т.Г.Шевченка, дітьми української школи Братислави, представниками творчої інтелігенції та українською громадою провели комеморативні заходи у рамках міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!”, – інформує посольство.

Читати за темою: Урочисте відриття меморіалу жертвам Голодомору в Торонто

Також у рамках події учні української школи м.Братислава зачитали імена дітей, які жили у Кіровоградській області і померли від голоду у 1932-1933 роках. Також школярі декламували вірші про голодомор. Зокрема, українська громадська діячка Ольга Грицак-Шерегій поділилася своїми думками щодо трагічних років українсьокго народу перед присутніми.

Наостанок хвилиною мовчання учасники акції вшанували пам’ять загиблих під час голоду.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.