Всеукраїнська виставка творчих робіт вихованців шкіл-інтернатів «Діти – діячі мистецтва»

74

Вперше в Україні проводитиметься Всеукраїнської виставки творчих робіт вихованців шкіл-інтернатів «Діти – діячі мистецтва»,  яка  відбудеться 10-12 жовтня 2018 року, о 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 58, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича за ініціативи Громадської організації «АртМіст».

Читати за темою: ІІ форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи відбудеться в Римі

У виставці візьмуть участь вихованці шкіл-інтернатів з 7-ми областей України (Запорізька, Кіровоградська, Одеська, Харківська, Львівська, Житомирська, Київська, м. Київ).

Мета виставки  – привернути увагу  громадськості, українських громадсько-політичних та державних діячів, керівників бібліотек та музеїв, науковці з вищих навчальних закладів, мистецьких навчальних закладів, КМДА, керівників бізнесу, меценатів, ЗМІ та журналістів,  які сприяють розвитку талановитого юнацтва  з шкіл-інтернатів  усієї країни. Для цього потрібно розширити простір спілкування, в якому може розвиватися талановита особистість, та забезпечити маленьким творцям «ситуацію успіху» в майбутньому, що і покликана зробити Всеукраїнська виставка «Діти – діячі мистецтва».

Читати за темою: Українські науковці з діаспори зберуться на форум у Києві

Програмою передбачаються ознайомчі екскурсії столицею України, знайомство з історією та культурою українського народу, виставка дитячих художніх робіт учасників всеукраїнської виставки, прес-конференція та інші освітні, творчі, культурно-розважальні і культурно-просвітницькі програми (концертна програма за участю відомих зірок, визнаних діячів мистецтва).

Контактна особа – Тетяна Шрамко, тел.+38 063-036-50-14

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.