Україну представили щорічному міжнародному Дипломатичному базарі в Аммані

248

6 жовтня 2018 року в Аммані відбувся щорічний міжнародний Дипломатичний базар під патронатом принцеси Басми бінт Таляль, тітки діючого короля Абдалли ІІ. Йдеться на Facebook сторінці Української хати в Йорданії.

Читати за темою: У Посольстві України в Йорданії відбулась презентація міжнародного освітнього проекту «12 тижнів відповідальності»

Участь у міжнародному заході взяли представництва понад 50 країн, дипломатичні місії яких існують в Йорданії. Щорічне проведення Дипломатичного базару вже стало доброю традицією, кошти від даного заходу ідуть на потреби дітей-сиріт, тому його і відвідує велика кількість людей. Кожен хоче зробити свій хоча і маленький, але дуже потрібний внесок в благодійну справу.

На ярмарку були представлені сувеніри, одяг, прикраси, вироби з національною символікою, традиційна їжа та кулінарні вироби країн світу, а культурна програма складалася із колоритних виступів.

Читати за темою: У Тулузі відбулося відкриття пам’ятника Анні Ярославні

Україну представляли вихованці УКЦ “Українська Хата в Йорданії” дитячий колектив “UA kids” та “Клуб української пісні”. Учасники та гості базару були вражені українськими стравами та смаколиками, які куштували вперше.

Тепла атмосфера заходу, яскраві національні костюми, щирі емоції та живе спілкування між представниками різних національностей, для яких Йорданія стала другим домом, залишаються доброю згадкою про захід.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.