Український стенд діяв під час благодійного ярмарку в Пекіні

705

Український національний стенд презентували на щорічному Міжнародному благодійному ярмарку «Любов не знає кордонів» у Пекіні, повідомляє українське диппредставництво у Китаї.

Гості українського стенду мали гарну нагоду послухати українську музику, скуштувати страви та напої національної кухні, придбати українські сувеніри та солодощі, вишиванки, скатертини та рушники. Особливий інтерес відвідувачів викликали дерев’яні вироби та прикраси, оздоблені вишуканим і неповторним петриківським розписом.

Читайте за темою: Фотосесію української моделі опублікував китайський Vogue

Зазначається, що майже 100 дипломатичних місій і представництв міжнародних організацій, акредитованих у Пекіні, взяли участь у цій благодійній акції, яка відбулася 21 жовтня під егідою дружини Міністра закордонних справ Китаю Цянь Вей. Організатором ярмарку, який цьогоріч проходив під девізом «Почути любов світу», виступило МЗС КНР та Китайська фундація боротьби з бідністю.

У посольстві також повідомили, що всі зібрані на заході кошти спрямують на лікування дітей із вадами слуху у китайській провінції Ганьсу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.