Український культурний осередок в Парижі носитиме ім’я Василя Сліпака

447

З нагоди відзначення Дня захисника України в Культурному центрі Посольства України у Франці відбудеться відкриття дошки «Український культурний осередок імені Василя Сліпака» на фасаді будівлі Культурного центру Посольства України у Франції

Після церемонії відкриття дошки відбудеться вернісаж фотовиставки Олеся Кромпляса «ПРОМКА» у присутності автора робіт за адресою: 22 avenue de Messine 75008 Paris.

Читати за темою: Центр при Посольстві України у Франції матиме ім’я Василя Сліпака

Василь Сліпак (1974-2016) – всесвітньо відомий оперний співак з унікальним голосом, який здобув визнання у Франції і співав у Паризькій національній опері. Він народився 20 грудня 1974 року у Львові та помер на фронті 29 червня 2016 року поблизу с. Луганське на Донбасі. В 2014 році став дуже активним у просуванні європейської ідентичності України, взяв на себе роль лідера Майдану у Франції. Згодом він пішов добровольцем на фронт захищати свою країну від російської агресії.

Читати за темою: Вечір пам’яті Василя Сліпака. “Герої не вмирають!”, але поки ми про них пам’ятаємо

Нагороджений медаллю «За Мужність» та отримав звання Героя України посмертно. Його ім’я було присвоєно Великому концертному залу Національної музичної академії ім. П.Чайковського у Києві. Чудовий голос Василь Сліпак часто звучав у Культурному центрі Посольства України у Франції, особливо під час благодійних концертів, організованих його друзями музикантами на користь дітей – сиріт війни в Україні. Український культурний осередок в Парижі відтепер носитиме його ім’я.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.