Українську громаду Греції запрошують на спільне святкування Покрови

149

Вдруге в Греції відбудеться фестиваль «Cossack Art». Захід розпочнеться 14 жовтня у парку Алсос Кіфісіас (біля виходу з метро «Кіфісіа»). Початок о 17:00.

«Українська традиція святкування Покрова Пресвятої Богородиці уходить корінням в часи Київської Русі. Особливої пошани свято набуло із формуванням українського козацтва та заснування Запорізької Січі. А тепер 14 жовтня в Афінах ми демонструємо ці традиції, котрі передавались із покоління в покоління та відображають культуру та унікальність українського народу», – зазначають організатори.

Читайте за темою: Презентація Мистецького проекту Руслана Теліпського «Монументальна Шевченкіана» в Греції

Цього року на фестивалі «Cossack Art» до творчих колективів організацій українців в Афінах приєднались колективи з діаспори Грузії, Африки. Із традиційними грецькими танцями виступлять колектив мерії Кіфісіа та Критського товариства району Врілісіа. Тріо «Сад пісень» за участі майстрів вокалу Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського.

Учасники заходу зможуть познайомитися з технікою бойового гопака від Bojowy Hopak Warszawa (Польща) при Федерації бойового гопака та послухати виступ відомої бандуристки Марини Круть, яка сміливо та впевнено експериментує з народним інструментом і руйнує міфи щодо його архаїчності.

Читайте за темою: Анна Маніаті: Наш сайт є єдиним джерелом інформації про Україну в Греції

Всі бажаючи матимуть змогу скуштувати українські страви, ознайомитись із виробами української народної творчості та дитячими малюнками на козацьку тематику. І, навіть, виграти в лотерею.

Організатор заходу: Клуб українок в Греції (НПО «Борисфен»)за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці та Melissa Network. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.