Українські тижні розпочалися у Баварії

134

На півдні Німеччини розпочалися “Тижні України у Баварії”, під час яких протягом наступних 6 тижнів проходитимуть різнопланові заходи, присвячені Україні. Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Баварії.

Читати за темою: У Будапешті стартував місячник «Україна у фокусі»

“Новий системний формат презентації України в регіоні «Тижні України в Баварії» вперше запроваджено у 2018 році Генеральним консульством України в Мюнхені у співпраці з Державною канцелярією Баварії. Його метою є промоція численних українських заходів у цій потужній федеральній землі, привернення уваги до вже існуючих вимірів співпраці між Україною та Баварією, він також слугуватиме майданчиком для започаткування нових ініціатив”, – йдеться у повідомленні.

Читати за темою: Союз українок Америки придбав обладнання для українських немовлят

Як поінформували у Генконсульстві, у програмі заходів – Українсько-баварський конгрес вищої освіти, місяць сучасного українського мистецтва в культурному центрі Пасінгер Фабрік, участь України як країни-гостя на фестивалі поеток в Мюнхені, зустрічі з українськими митцями та авторами, серед яких Марія Куліковська, Оксана Забужко, Ірина Цілик, Андрій Любка, Катерина Калитко, Сергій Жадан, презентація онлайн-проекту з популяризації української кухні в німецькомовному просторі тощо.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.