У Варшаві на кінофестивалі покажуть українські сучасні фільми

236

Третій кінофестиваль «Ukraїna!», у програмі якого найкращі сучасні українські фільми, відбудеться з 25 по 28 жовтня у Варшаві.

«У програмі найцікавіші стрічки сезону, фільми, які здобули нагороди на кінофестивалях і створили найбільший резонанс в Україні. Будуть гості, зустрічі і розмови про те, як виглядає життя українців. Український кінематограф прокидається з новими стрічками і акторами. Цьогорічний фестиваль хоче пробудити поляків і мешканців Варшави до відкриття своїх нових колег по роботі, сусідів і друзів», – йдеться у прес-анонсі.

Зокрема, серед художніх фільмів на кінофестивалі продемонструють «Рівень чорного» Валентина Васяновича, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Стрімголов» Марини Степанської, а також документальні – «Міф» Леоніда Кантера і Івана Яснія, «Мустафа» Ахмеда Сарихаліла та «Дельта» Олександра Течинського.

Читайте за темою: Українці вшанували у Польщі офіцерів і солдатів армії УНР

Також у рамках фестивалю глядачі матимуть змогу поспілкуватися із такими відомими особистостями, як: Віталіною Біблів та Ірмою Вітовською — акторками фільму «Брама», Катериною Мізіною — продюсеркою фільму «МІФ», режисером Олександром Березанем і актором Юрієм Хвостенком з фільму «Шляхетні волоцюги», Оксаною Терефенко — акторкою короткометражного фільму «Олена» та Ахмедом Сарихалілом — режисером фільму «Мустафа».

Крім того, один з вечорів фестивалю буде присвячений українському режисеру Олегу Сенцову, якого засуджено в Росії на 20 років ув’язнення.

Деталі: ukrainaff.com

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.