У Посольстві України в Йорданії відбулась презентація міжнародного освітнього проекту «12 тижнів відповідальності»

857

30 вересня у приміщенні Українського Посольства в Йорданії відбулась презентація нового міжнародного освітнього проекту «12 тижнів відповідальності», автором якого є голова ГО «Українські Креативні Реформатори» та БФ «Відповідальні Земляни» Лілія Ткаченко.

Захід розпочався із привітання учасників гурту «UA Kids» під керівництвом президента ГО «Українська хата в Йорданії» із авторськими піснями та виконання української пісні гостею. Учасники презентації переглянули мультик про глобальні цілі сталого розвитку та дізналися більше про програму «12 тижнів відповідальності» для підлітків з різних країн, організованої з метою виховати нове покоління свідомих Землян, навчити підлітків бути відповідальними у кожній сфері свого життя, здійснити обмін досвідом серед підлітків в різних країнах світу, поширити глобальні цілі сталого розвитку та об’єднати дітей у всьому світі для збереження Планети.

Організатори програми шукають активних та сміливих дітей, котрі: відчувають свою особливу місію на Планеті, хочуть знайти однодумців в різних куточках Земної кулі, готові діяти для примноження любові, добра та цінностей Відповідальних Землян.

Учасниками можуть стати діти 12-17 років. Для цього необхідно заповнити анкету, надіслати відео заявку та бути готовим діяти.

Анкета учасника: https://goo.gl/zDoR6h, детальніше про проект: https://goo.gl/GqTW1a.

Після презентації учасники заходу мали можливість познайомитись, розказати про свою місію на Планеті Земля, про своє перебування в Йорданії, поділитися своїми мріями та побажаннями Україні. В залі панувала затишна щира родинна атмосфера. Наостанок кожен міг взяти з «торбинки щастя» чарівний камінець та цукерку, назвавши емоцію, яку того дня забрав із собою: натхнення, радість, позитив, гарний настрій, надія, бажання творити. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.