У Порту відзначили роковини Голодомору

120

28 жовтня Консульство України у м. Порту спільно з українською громадою приєдналося до міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті!» для вшанування 85-х роковин Голодомору, повідомляє прес-служба дипустанови.

Акція була проведена біля верби, висадженої українською громадою в Парку Паласіо де Кріштал на знак вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, за участі співробітників Консульства, представників українських церков та української громади.

Читайте за темою: Українці Португалії нагадали, що Крим – це Україна (фотозвіт)

Особливу увагу присутніх було привернуто до кількості загиблих дітей, які не змогли пережити ці трагічні події, пам’яті яких присвячена цьогорічна акція. Запаливши свічки пам’яті, учасники зачитали імена вісімдесяти п’яти дітей з мільйонів загиблих у результаті одного з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття, вшанували пам’ять безневинних жертв Голодомору-геноциду хвилиною мовчання.

Читайте за темою: Документальна стрічка українського режисера перемогла на фестивалі BEAST у Порту

В рамках заходу була відслужена панахида за померлими, яку провів Високопреподобний Архімандрит Филип разом з православними священниками північного регіону Португалії. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.