У Бразилії відбулась прем’єра фільму «Донбас»

440

Нещодавно в Інституті Морейра Салесс (ІМS) в Сан-Паулу відбулася бразильська прем’єра фільму «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці, який отримав приз за найкращу режисуру у конкурсі «Особливий погляд» на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі. У фільмі показуються реалії російської окупації на Донбасі і механізми російської пропаганди, як частини гібридної війни проти України.

Читати за темою: Український фільм переміг на кінофестивалі у Вірменії

Після прем’єри Сергій Лозниця взяв участь у дебатах разом з Послом України в Бразилії Ростиславом Троненком та бразильським режисером Клебером Мендонса Філю. Учасники обговорення закликали звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Також, 24 жовтня 2018 р. в Університеті UNICEUB м. Бразиліа відбулись 2 лекції, присвячені 85-м роковинам Голодомору в Україні в 1932-1933 роках, за участі Посла України в Бразилії  Ростислава Троненка та професора Історичного факультету Федерального інституту штату Парана Андерсона Прадо.

Читати за темою: Люксембург доєднався до поминальної акції

Цього ж дня в бібліотеці Університету відбулось відкриття португаломовної фотовиставки «Україна.1932-1933.Геноцид голодом», яка була підготовлена Посольством України в Бразилії спільно з Українським інститутом національної пам’яті і демонструвалась в Сенаті Національного Конгресу Бразилії у травні 2018 р.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.