Люксембург доєднався до поминальної акції

213

15 жовтня 2018 року у Люксембурзі, за участю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, відбулася міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!», присвячена 85-м роковинам Голодомору -геноциду українського народу 1932-1933 років в Україні, яку було організовано Посольством спільно з Асоціацією «LUkraine».

Читайте за темою: Український стенд представили на першому салоні «Смаки світу» у Франції

Під час панахиди за померлими, яку відслужив архімандрит Константинопольського патріархату Іларіон, було зачитано імена 85-ти дітей, які померли внаслідок Голодомору. Представник української громади розказала про спогади своїх батьків про пережиті жахи Голодомору. Під час заходу була розміщена виставка «Україна пам’ятає – світ визнає!» та розповсюджені інформаційно-роз’яснювальні матеріали про Голодомор 1932-1933 років в Україні. Присутні також мали можливість спробувати страви, які були змушені вживати українці під час голоду 1932-1933 рр.

Читайте за темою: Українська громада Люксембургу представила Україну на «Інтернаціональному Базарі»

Участь у заході взяли українці Люксембургу, представники люксембурзької громадськості, посли Німеччини та Нідерландів, Почесний консул України у Люксембурзі, а також представники дипломатичного корпусу, акредитованого у Люксембурзі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.